Size Hizmet Etmek İçin Hazırız

1988 yılında kurulan yemek fabrikamız, bünyesinde çalıştırdığı tecrübeli elemanlarıyla, alt yapı ve donanım itibariyle Türk Gıda Kodeksine uygun binası ile hizmetine devam ediyor.

Kurumumuz hazır yemek ve toplantı organizasyonlarınızda sizlere hizmet etmek amacındadır. İnsan sağlığı, kalite ve hijyeni temel prensip edinerek üretim ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Kalite standartlarımızı arttırmak adına siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor, üretimimizi ve hizmetlerimizi bu şekilde yönlendiriyoruz.

ISO 9001:22000, HACCP, TSE ve Gıda Sicil Belgelerine sahip olan firmamız   her geçen gün kendini yenilemekte ve personelini de bu paralelde geliştirmektedir.

Çağımızın gelişmiş şirketleri, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu bağlamda size iyi bir çözüm ortağı olabileceğimizi sunmaktayız.

Hakkımızda

Kalite anlayışımızdan ödün vermeden sektörümüzde “toplam kalite yönetimini” esas alarak kalite-fiyat-termin açısından rekabet edebilir seviyede üretim yapabilen ve catering hizmeti sunan müşteri memnuniyeti ve sağlığı ön planda tutan bir kuruluş haline gelmek.
Temel değerlerimiz hedeflerimiz doğrultusunda çalışmak,
Şeffaf, dürüst ve güvenilir olmak.
Müşteri beklentilerine cevap verebilmek.
Az hata ile çok iş başarmak.
Sorumluluk bilincine sahip personel ile çalışmak.
Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar çerçevesinde geliştirmek. Giderek ev dışında yemek yeme gerekliliğin arttığı günümüz koşullarında müşterilerimize “ev yemeği tadında toplu yemek” hizmeti sunmak.
Kuruluş amacımız ve kalite hedeflerimize en kısa sürede ulaşabilmek için kaynaklarımızı etkili şekilde kullanmak.
Kaliteden ve hijyenden her personelimiz birinci derecede sorumludur. Amacımız problemleri çözmek değil etkin bir hijyen-sanitasyon programı uygulayarak kaynağında önlemek ve yok etmek.
Tüm atıklarımızı kontrol altında tutarak doğaya ve çevreye zarar vermemek.
Tüm personelimize kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine üst düzeyde katılımlarını sağlamak.