Bizim Çalışanlarımız

Hizmet sektörünün kalbinde yer alıyoruz. Hayattaki üç temel ihtiyaçtan biri olan beslenme ihtiyacı yüzyıllar boyunca insanlığın en önem verdiği konu olmuştur. Bu derece önemli bir hizmeti sunarken çalışanlarımızın da bu bilinçte hareket etmeleri ve yetenekleri doğrultusunda iş bölümü yapmaları başarımızın temelini oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşterilerimize sunduğumuz yemek hizmetini sağlamada üretimden sevkiyata hizmetin her aşamasında merkezinde yer alıyorlar. Hizmet profesyonellerimizin güler yüz ile hizmet etmeleri için işini seven, kurumuna bağlı ve iş endişesi olmayan çalıştığı departmana en uygun insanları yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyor, birlikte başarmayı hedefliyoruz.

Gelişim ve Yönetim

Hizmet sektöründe başarının eğitim ve başarılı insan ilişkileriyle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Çalışanlarımızın bir diğer sorumluluğu düzenli yapılan ekip içi eğitim çalışmalarında önerileri dikkate almalarıdır. Hepimiz, her an işimizde sorumluluk alıyoruz. Bu sorumluluğu gerçekleştirirken pozitif olabilmeyi başaran çalışanlarımız kendilerini bir adım ileriye taşıyarak kariyerlerine katkı sağlayabilirler.

Çalışanlarımızı dinliyoruz. İşini zevkle icra eden bir çalışan, işin geliştirilmesi ve artı-eksi yönlerinin konuşulması için bir numaralı kaynaktır. Çalışanlarımızın fikirlerini değerli buluyoruz.

İş Başvurusu

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*


Doğum Yeri*

T.C Kimlik No*

Cinsiyet*

Medeni Hal*

Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*

Askerlik Durumu*

Ev Adresi*

Telefon Numarası

Cep Telefonu*

E-mail Adresi*

Kan Grubunuz

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz


En son bitirdiğiniz okulun adı

Mesleğiniz

Bildiğiniz yabancı dil

Çalışmak istediğiniz bölüm

Başlayabileceğiniz tarih

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı

Göreviniz

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni

Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı

Adresi

Telefonu

Görevi