Kocaeli’ de yemek fabrikası denilince ilk akla gelen yemek firması Altun Yemek Sarayı ekipman ve personel eğitimi olarak kendisini yenileyen bir kuruluştur. Hizmet verdiğimiz firmalar biliyoruz ki yoğun iş temposu içerisinde çalışanlarına uygun ve yeterli yemek hizmeti vermekte zorluk çekebilmektedir. Bunun yanı sıra ek bir mesai harcamalarına ve firmaların çalışma alanından feragat etmelerine böylelikle çalışma alanlarının daralarak verimin düşmesine neden olmaktadır. İş ortaklığı tanımımız tam olarak bu noktada size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İş yerlerinde ve üretimin olduğu fabrikalarda çalışanların rahatlığı ve memnuniyeti göz önünde bulundurulduğunda üretimden elde edilen verimin arttığını hepimiz biliyoruz. Çalışanlarınızın memnuniyetinin birinci basamağı öğle saatlerinde ve diğer dinlenme saatlerinde yedikleri öğünlerdir. Lezzetli ve optimum kalori içeren öğünlerin içerisinde bulunan menülerimizle çalışanlarınızın memnuniyetini sağlayabiliriz. Verdiğimiz yemek hizmetini alırken çalışanlarınızla birlikte sizin de yemekten memnun olacağınızı garanti ederiz.

Damak tadı kişiden kişiye farklılık gösterir. Bunda en büyük etken genetik yapının yanı sıra çocukluk çağlarından gelen beslenme alışkanlığıdır. Ülkemiz çeşitli coğrafyalarından gelmiş ve bir arada yaşayan, çalışan bir topluluğa yemekleri sevdirmenin sanatsal yönü kesinlikle vardır. Sanatımızı sunarken karşılaşabileceğimiz zorlukları gıda mühendisimiz ve sorumlu yöneticilerimizle aşabileceğimizi ‘size uygun’ menüler planlayarak birlikte çalışabileceğimizi belirtmek isteriz.

“Bilmedik aş ya karın ağrıtır, ya baş”. Hijyen yalnızca yemeğinizdeki yabancı maddelerden anlaşılmaz. Beklemiş ve uygun koşullarda depolanmamış gıda ürünlerinde mikroorganizmalar çoğalır ve sağlığınızı tehdit edebilir. Karnımız da başımız da ağrımasın diyorsanız kalitesi onaylanmış ve hem kurum içi gıda mühendislerimiz tarafından hem de kurum dışı kuruluşlar tarafından düzenli aralıklarla takip edilen yemek fabrikamızı hizmet almak için düşünebilirsiniz. Kalitemizi kontrol eden ve belgelendiren kuruluşlarla(TSE, ISO) ortak çalışıyoruz. Yemek hizmeti almayı düşünüyorsanız firmamızdan ‘kalite belgelerimizi’ talep edebilirsiniz.

Gıda işi sorumluluk gerektirir. Yemeğinizin nasıl ve hangi ortamda hazırlandığını firmamıza uğrayarak yerinde gözlemleyebilirsiniz.

Sofranızda lezzet ve mutluluk eksik olmasın…

Teklif Alın

Firmanızda Alandan ve Zamandan Verim Elde Etmeniz İçin Tasıma Yemek Hizmeti Öneriyoruz.

Teklif Alın